Práce na zakázku

Chcete vytvořit obraz na zakázku speciálně pro váš interiér? Potřebujete vytvořit přebal knihy/CD? Máte zájem prodávat textilní či jiné produkty s fraktálním vzorem? Jste na správném místě!

Kromě umění tvořím také grafiku, kterou prodávám na světových fotobankách jako Shutterstock apod. Díky tomu, že se vyskytuji na všemožných světových webech zaměřených na umění a stock obrázky, občas si mě někdo najme, abych pro ně vytvořila obrázky na zakázku. Mám proto poměrně široký záběr zkušeností, od tvorby ilustrace knih po návrhy potisku oblečení.

Vybrané ukázky aplikace mé grafiky:

Chcete vytvořit obraz na zakázku speciálně pro váš interiér? Potřebujete vytvořit přebal knihy/CD? Máte zájem prodávat textilní či jiné produkty s fraktálním vzorem? Jste na správném místě! Začít můžete tím, že si projdete info o cenách a průběhu zakázky níže, a pak mi napište.

Zde najdete rámcový ceník grafických služeb, které nabízím. Konkrétní cena se odvíjí v závislosti na velikosti zakázky a typu užití, který s obrázkem zamýšlíte. Jedná se o cenu za 1 obrázek velikosti A4 v tiskové kvalitě 300 DPI.


Ceník

Osobní využití – 200-1000 Kč

 • jedná se například o tapetu na pozadí počítače nebo jednorázový tisk obrazu pro vlastní využití
 • je povoleno obrázek upravovat, jakékoliv komerční využití je zakázáno

Parciální komerční využití – 500-4000 Kč

 • jakékoliv použití mimo osobní, například banner či pozadí pro vaši webovou stránku
 • jedná se například také o přebal knihy/CD nebo součást produktu, který je určený pro komerční využití – třeba header pro webovou šablonu, kterou se chystáte prodávat apod.
 • je povoleno obrázek upravovat, komerční využití je povoleno v případě, že užitá grafika je pouze doprovodnou ilustrací vlastního komerčního produktu

Plné komerční využití – 1000-20000 Kč

 • jedná se například o design triček, šátků, obalů na mobily, plakáty apod.
 • je povoleno obrázek upravovat, komerční využití je povoleno na tištěné produkty – je zakázáno přeprodávat samotný obrázek například na mikro/fotobankách atd.
 • cena závisí na předpokládaném počtu tisků

Dále se můžeme dohodnout na:

 • libovolný formát větší/menší než A4
 • barevné varianty vybraného designu v plném rozlišení
 • tisk fyzického obrazu (fotografie, plakát atd.)

Jak zakázka probíhá?

Kontaktujte mne, popište mi detaily zakázky a dohodneme se na ceně.

Já vám pošlu během kreativního procesu několik draftů a na základě vaší zpětné vazby budu dále při tvorbě postupovat tak, abyste byli s finálním designem spokojeni. Zakázka je o vzájemné domluvě, proto s vámi budu design konzultovat několikrát od začátku až do konce kreativního procesu.

Po obdržení platby vám zašlu hotovou práci v plném rozlišení. (Finální produkt je možné vystavit do mého e-shopu jako formu ochrany kupujícího.) U větších zakázek počítejte s platbou zálohy, která obvykle činí 1/2 celkové ceny.